O mnie

Uciekam. Nie wiem dokąd. Ale lubię to.

Piszę o tym co lubię. Przywożę to co widzę.

Chciałabym być wszędzie, ale jestem nigdzie.

Jestem Agata. Na drugie Renata. Dużo się spóźniam, ale jeszcze nigdy nie udało mi się spóźnić na samolot. Miałam być pisarką, ale jeszcze nią zostanę. Chciałam zostać dziennikarką – zostało tylko chciałam. Lubię patrzeć za okno jak jadę samochodem, dlatego nie prowadzę. Umiem zasnąć wszędzie.   Wyśpiewuję własne soundtracki i lubię filmy. Potrafię narzekać. Nie mogę się zdecydować czy mam więcej szczęścia czy pecha. Lubię przypadki i zbiegi okoliczności. Nie znoszę marchewki w zupie i cytrynówki. I boję się wody.

Czemu się się nie zgubię?

Rok temu wymyśliłam sobie, że będę każdego miesiąca sprawdzać czy nie ma mnie gdzieś indziej. I tak mi zostało. Tutaj opowiadam o tym co widziałam, czego nie zdążyłam zobaczyć i gdzie wrócę.

I robię zdjęcia.

Lubię jak ludzi ustawiają się dziwnie na ulicy – szukam interakcji między nimi.  Wyłapuję ziewy, grymasy, spadające jedzenie, wiązanie butów, wypinane tyłki i robię im zdjęcia. Oprócz tego portretuję cienie na budynkach, starszych ludzi, dzieci i psy i oczywiście ładne widoczki, ale w tym nie jestem najlepsza.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s